Нагадаємо, Юрія Крисіна звинувачували в співучасті у вбивстві журналіста Веремія. Однак суд визнав Крисіна винним лише у хуліганстві, призначив покарання у вигляді 4 років позбавлення волі. Водночас Крисіна було звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки. Через такий вирок активісти вийшли на Майдан Незалежності з протестом. З рішенням суду не погодилися і у Генпрокуратурі, відтак оскаржили рішення. Згодом стало відомо, що Крисін ховається від правосуддя в дитячому відділенні (!) вад серця в Інституті серця. Туди прийшли активісти, які облили його зеленкою. Варто нагадати, що Інститутом серцякерує Борис Тодуров, без чиєї згоди Крисіна не поклали б в дитячу палату.

Читайте також: Що відомо про Юрія Крисіна, якому за співучасть у вбивстві журналіста Веремія дали умовний термін

Тепер же активісти приїхали під будинок, де мешкає Крисін. Загалом зібралося близько 50 активістів. Вони вимагали, щоб організатор тітушок не переховувався від слідства.

Як пише "Громадське", до активістів ніхто так і не вийшов. Відтак вони залили паркан будинку томатним соком, імітуючи кров, та вигукують "Крисіна на нари". З колонок ввімкнули пісню Михайла Круга "Золотые купола".

Паркан біля будинку обклеїли наліпками "Розшук. Юрій Крисін "Шрек".

Зате дуже скоро на місце події приїхали правоохоронці.

Поліція під будинком Юрія Крисіна // Громадське