Архів
Курси валют
Погода
      youtube @24
      Loading...
      google @24
      RSS СТРІЧКА
      Загальний RSS

      Топ новини

      Відео новини

      Аліменти на утримання літніх батьків: Рева зробив уточнення

      Рева назвав недостовірною інформацію про обов’язкові аліменти на батьків
      Рева назвав недостовірною інформацію про обов’язкові аліменти на батьків / Фото з вільних мереж

      Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що інформація щодо обов’язкових виплат аліментів на літніх батьків є недостовірною.

      Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

      Зазначимо, що напередодні Рева заявив, що українці мають виплачувати аліменти на утримання літніх батьків.

      "Поширюється недостовірна інформація, коли не беруть до уваги контекст, про що і як говорилось, і розумійте хто як хоче. Ми свої обов’язки ні на кого перекладати не збираємося, але є випадки, коли і люди несуть відповідальність. Як, наприклад, конституційні", – заявив Рева.

      Читайте також: В розшук оголошені понад 7 тисяч українських неплатників аліментів

      Ми піклуємося про своїх батьків, і от уявіть, що вам сказали "зараз ти будеш платити гроші своїм батькам". Це потрібно? Я думаю, що ваші батьки першими будуть проти цього,
      – додав міністр.

      Він також зазначив, що відносини не регулюються грошима, це справа родини. Водночас Рева зазначив, що є випадки, коли про літніх людей із зони проведення АТО піклуються волонтери, хоча у них і є родичі, які відмовляються піклуватися про них.

      Я нагадав, що є Конституція, де чітко вказано, що діти зобов’язані піклуватися про своїх батьків. Чи повинна держава впливати на таких людей? У таких випадках для цього є вся законодавча база: 202-га та 206-та статті. Там написано, що у подібних випадках, за рішенням суду, можна буде присуджувати аліменти на утримання таких батьків,
      – уточнив міністр соціальної політики.

      Рева також нагадав про кримінальну відповідальність для осіб, які ухиляються від піклування про батьків, що передбачає 165-та стаття Кримінального кодексу України. Зазначається, що відповідно до статті 51 Конституції України, батьки зобов'язані утримувати дітей до їх повноліття, а повнолітні діти зобов'язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків.

      Джерело: 24 Канал
      powered by lun.ua
      Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
      Коментарі
      Більше новин
      При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання
      не нижче першого абзацу на Телеканал новини «24» — обов’язкові.
      Цитування і використання матеріалів у оффлайн-медіа, Мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди Телеканалу новин «24».
      Матеріали з маркуванням «Реклама» публікуються на правах реклами.
      Усі права захищені. © 2005—2017, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»
      Залиште відгук