Інцидент трапився на території комуни Валуар. Префект департаменту Паскаль Боло розповів, що загиблі туристи належать до двох груп.

До теми Загибель львів'янина на горі Піп Іван: в поліції назвали причину смерті

Що відомо про загиблих туристів

До першої групи належали двоє людей, до другої – троє, усі родом з французького Гренобля. З обох груп вижила лише одна людина.

Наймолодшому загиблому туристу було 42 роки, найстаршому – 76.

Рятувальна операція триває

До рятувальної операції залучили співробітників високогірної жандармерії, 2 гелікоптери та 2 собаки. Крім того, неподалік зійшла ще одна лавина. Ймовірно, вона накрила трьох людей. Пошуки тривають.

Екстрені служби попереджали про особливо високий ризик лавинної небезпеки. Річ у тім, що в Альпах підвищилась температура повітря після рясних снігопадів.

Що відомо про схожі інциденти: останні новини

  • У січні 2021 року на курорті у Швейцарії зійшла лавина. Під сніговими завалами опинилися 10 лижників, а одна людина загинула.
  • У США група туристів на снігоходах 6 лютого потрапила під лавину. Негода застала їх під час поїздки в гори Уінта в американському штаті Юта.
  • У Карпатах в урочищі "Сухар" 11 березня теж зійшла снігова лавина. На щастя, жертв не було, але туристів попереджали про небезпеку в горах.