"Андерлехт" скоротив відставання від "Генка" до двох очок

1 листопада 2010, 14:59

“Андерлехт” зумів скоротити до двох очок своє відставання від “Генка” у турнірній таблиці Жюпіле, здобувши перемогу в очному поєдинку на полі суперників.

Першого ляпаса від чинних чемпіонів господарі Крістал Арени отримали вже на 9-й хвилині.

Саша Кльєстан скористався тим, що захисники “Генка” не приділили йому належної уваги. Лідери першості спробували довести, що не даремно перебувають на першій позиції - Буффель повернув паритет ще до перерви. Та “Андерлехтові” перемога була потрібніша і підопічні Аріеля Якобса досягли свого. Перемогу гостям приніс влучний удар головою Ромелу Лукаку. Ще одну приємну звістку футболісти “Андерлехта” отримали із “Брюгге”.

Місцевий клуб, який переживає не найкращі часи зумів однак звести унічию поєдинок проти “Стандарда”. Льєжці до звітного туру програвали “Андерлехту” лише одне очко. Відкривши рахунок у матчі, гості утім вже на початку другого тайму опинилася у ролі наздоганяючих. Варгас оформив дубль. Врятувати бодай нічию “Стандардові” вдалося на 17-й хвилині - постарався Сіріак – 2:2.