Апеляційцну скаргу захисників Антоненка на зміну запобіжного заходу відхили. Як повідомляє Інтерфакс-Україна, чимало поручителів у залі суду готові були взяти Андрія Антоненка на поруки.

Варте уваги Політв’язень і військовополонений у власній країні, – Антоненко про своє перебування в СІЗО

Однак, слідчий суддя вирішив залишити Антоненка під вартою, цього разу до 23 липня.

Суд Антоненко
Скаргу адвокатів Антоненка не задовільнили / Фото Алли Жигадло (24 канал)

Як повідомила журналістка 24 каналу із зали суду, пресу не допустили до засідання. Операторам дозволили поставити камери та попросили покинути приміщення.

Суд Антоненко
Журналісти очікували в коридорі / Фото Алли Жигадло (24 канал)

Андрій Антоненко і справа Шеремета: головне

  • 20 липня 2016 року в центрі Києва загинув журналіст Павло Шеремет. Авто, яким він керував і яке належало керівнику видання "Українська правда" Олені Притулі, було підірвано.
  • Слідство тривало три роки: у той час не було відомо ні про виконавців вбивства, ні про замовників.
  • 2 грудня 2019 року правоохоронці повідомили, що затримали 3 підозрюваних у вбивстві: лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко, музиканта Андрія Антоненка, військову медсестру Яну Дугарь. Усі затримані заперечують свою причетність до злочину.
  • Саме Антоненка спочатку називали організатором вбивства. Однак згодом правоохоронці змінили свою версію, визнавши його лише виконавцем.
  • З моменту затримання Антоненко та Кузьменко перебувають у СІЗО. Дугарь відправили під домашній арешт.
  • Слідство у справі вбивства Шеремета вже закінчилося. Матеріали готові до передачі в суд. Зараз з ними ознайомлюються адвокати.