З українською зіркою футболу зустрівся президент Володимир Зеленський. Політик наголосив, що Шевченко має величезну довіру на міжнародній арені.

До теми Шевченко не стримав сліз під час інтерв'ю, розповідаючи про війну в Україні: щемливе відео

Андрій своєю працею та спортивними досягненнями здобув величезну довіру на міжнародній арені. І тепер у нього нова важлива місія – розповідати світу про події в Україні та спрямувати свій авторитет на збільшення міжнародної допомоги нашій державі,
– зазначив президент.

Він переконаний, що Шевченку це обов'язково вдасться.


Зеленський провів зустріч з Шевченком / Фото з телеграму президента

Шевченко візьме участь у благодійних матчах

12 травня легенда українського футболу та колишній тренер національної збірної знову одягне футбольну форму та повернеться на поле. Шевченко зіграє у благодійному матчі на підтримку України у складі збірної світу. Поєдинок відбудеться у Лондоні. Сам футболіст зазначив, що "ніколи ще гра не була такою важливою".

Ще один благодійний матч за участі Шевченка відбудеться у Мілані. На футбольне поле вийдуть також інші зірки – Ліонель Мессі, Франческо Тотті, Андреа Пірло, Веслі Снейдер, Хав'єр Дзанетті, Філіппо Індзагі, Пауло Дібала та інші. Гроші, які зберуть під час поєдинку, скерують на допомогу українським біженцям.

Як ексфутболіст підтримує Україну

  • З перших днів повномасштабної війни Шевченко розповідає світу правду про те, що відбувається в Україні. Він бореться на своєму фронті – інформаційному. Також ексфутболіст допомагає Батьківщині фінансово.
  • На початку квітня Шевченко повідомив, що готовий прихистити у своєму будинку в Лондоні 2 – 3 сім'ї українців, які втратили власні домівки через війну.
  • Також колишній тренер національної збірної запустив ініціативу для підтримки України – Play Your Part for Ukraine. Її мета – зібрати гроші для допомоги українцям.

Це може вас зацікавити – Зеленський нагородив військових орденами "Золота зірка": відео