Представник ГУР МО Андрій Юсов прокоментував цю подію в ефірі телемарафону. Він, зокрема, підтвердив, що це свіже відео.

Дивіться також РДК опублікували відео з Глотового: показуємо на карті, де побували добровольці

Рух опору в Росії набирає обертів

Можемо точно констатувати той факт, що опір на Росії набирає обертів. І, якщо говорити про останні події на Бєлгородщині, то так, певна частина представників РДК і легіону залишаються на території Росії і, власне, продовжують боротьбу,
– сказав Юсов.

Він також наголосив, що географія російського руху опору розширюється, а масштаби збільшуються.

За словами представника розвідки, останні події на Бєлгородщині стали наймасовішим збройним опором режиму Путіна.

"Це важливо і добре, що на території РФ є люди які готові боротись за майбутнє власних людей і боротись з диктатором, який окупував не лише частину України, але також провів внутрішню окупацію самої Росії", – підкреслив Юсов.

"Звільнення" Бєлгородщини: головне

  • Через два дні після початку операції бійці РДК та легіону "Свобода Росії" вийшли з Бєлгородщини. Вони повідомили журналістам про власні втрати та похизувались бойовими трофеями.
  • Додамо, що командир РДК Денис з позивним "Вайт Рекс" наголосив, що "звільнення" російських областей – це виключно ініціатива росіян. За його словами, Україна координувала дії з ними виключно до держкордону. Все, що відбулось за межами України – рішення партизанів.
  • Командир РДК також зазначив, що їм вдалося звільнити понад 42 квадратних кілометри території Росії.