Варто зауважити, що речник ГУР МО Андрій Юсов також спростовував кремлівські звинувачення України в операції РДК та легіону "Свобода Росії". За його словами, росіяни проводять цю операцію, аби створити "смугу безпеки" для захисту цивільних українців, повідомляє 24 Канал.

Цікаво БТР та полонений: бійці РДК і легіону "Свобода Росії" похизувалися трофеями з Бєлгородщини

Російські добровольці розповіли, чи брали українці участь в операції

Командир РДК Денис з позивним "Вайт Рекс" розповів, що до кордону добровольців координували українські військові, а за межами нашої держави росіяни просили друзів допомогти в плануванні. Адже вони можуть лише так підтримати цю місію.

Українські військові нас надихали, бажали нам удачі, ми зайшли на територію РФ, було приблизно 42 квадратні кілометри, ми їх контролювали,
– додав боєць.

За його словами, на Бєлгородщині провели військову операцію.

"Там достатньо фото і відео від нас, ви можете все там побачити. БТР – це наш успіх номер один", – додав "Вайт Рекс".

Доброволець зауважив, що не може коментувати, скільки саме бійців брали участь в операції.

Добровольці показали трофеї: відео

Варто прочитати "Великі втрати" серед російських добровольців: у розвідці прокоментували заяви окупантів

Операція в Бєлгородській області: коротко

  • Російський добровольчий корпус та легіон "Свобода Росії" 22 травня оголосили про звільнення територій країни-терористки від режиму Владіміра Путіна.
  • В Бєлгородській області через це навіть запровадили так звану "контртерористичну операцію". Проте вона тривала всього 2 дні – до 23 травня. Тамтешній губернатор Вячєслав Гладков взагалі почав розповідати, що усіх диверсантів буцімто вдалося знищити, тому "контртерористичну операцію" нібито вирішили зупинити.
  • Добровольчі формування спростували інформацію, що у них були загиблі внаслідок цього рейду. Також вони вже продемонстрували трофеї з Бєлгородської області. Зокрема, бійцям вдалося захопити БТР-82.