Його повстанці "конфіскували" із КПП Грайворон. Про це повідомила кореспондентка 24 Каналу.

Дивіться також "Великі втрати" серед російських добровольців: у розвідці прокоментували заяви окупантів

Що "затрофеїли" повстанці

На півночі України, неподалік російського кордону, бійці РДК і легіону "Свобода Росії" показали бойові трофеї з Бєлгородщини. Під час спілкування з журналістами боєць з позивним "Вайт Рекс" розповів, що під час рейду вдалось забрати з КПП Грайворон БТР 82, документи й одного полоненого.

Водночас бійці розповіли, що внаслідок бойових зіткнень двоє солдатів загинуло, а 10 добровольців – отримали поранення.

Трофеї РДК та "Свободи Росії" / Фото Анна Черненко

Крім того, бійці розповіли, що на Бєлгородщині вони "затрофеїли" стрілкову зброю та антидронову рушницю.

Ми не йшли туди за трофеями. Ми йшли туди виконувати наше бойове та політичне завдання. Ну а те, що у нас вийшло (взяти трофеї – 24 Канал) – це чудово. Це був лише початок,
– сказав "Вайт Рекс".

Російські добровольці "затрофеїли" БТР: дивіться відео

Крім того, він наголосив, що ця вилазка у Бєлгородську область не була скоординована з українською армією, однак наші воїни, власне, і надихнули російських добровольців.

"Вайт Рекс" назвав головне завдання цієї операції. Це, зокрема, знищення ворога. Крім того, такі події на території Росії змушують командування окупантів стягувати туди свої підрозділи. Таким чином, оголюються деякі ділянки на кордоні з Україною.

"Звільнення" Бєлгородщини: останні новини

  • Окупанти в Росії після початку "звільнення" регіонів від кремлівського режиму оголосили про реалізацію плану "Едельвейс" у Бєлгородській області. План має на меті зібрати всі силові структури Росії для антитерористичних дій.
  • Однак невдовзі несподівано для всіх губернатор Бєлгородської області 23 травня заявив про припинення контртерористичної операції.
  • Попри це, російські повстанці досі продовжують свої дії зі "звільнення" Росії від кремлівської диктатури. Вони опублікували відео, де показали рух територією Росії.