Російська пропаганда не втомлюється "дивувати" адекватних людей маразматичними заявами та пропозиціями. В ефірі одного з федеральних телеканалів колишня ведуча програми "Спокойной ночи, малиши" Анґеліна Вовк "знайшла спосіб", як зупинити війну, повідомляє 24 канал.

Читайте також Сюрреалізм по-російськи: у Тверській області помітили воєнний транспорт з українськими прапорами

Інколи краще просто помовчати

У принципі, ведучу легендарного шоу ніхто не тягнув за язика і вона могла просто відмовчатись. Однак Вовк вирішила, що є воєнною експерткою та знає, як можна змусити Збройні Сили скласти зброю.

Треба якось зупинити ту (українську – 24 канал) сторону. Я сказала своїй приятельці, що візьму Хрюшку і Стєпашку та поїду туди, на фронт. І звернусь до українців, бо в мене є українська кров,
– сказала росіянка.

Окрім того, вона переконана, що, почувши музику з "легендарної програми" та голос ведучої, українці отямляться та складуть зброю. Очевидно, вона думає, що українські вояки справжні телепні.

План щодо закінчення війни від ведучої "На добраніч, малята!": дивіться уривок з російської телепрограми

Читайте також Брехав, що дзвонив військовим: Путін зустрівся з матерями мобілізованих та зробив їм "подарунок"

Яка насправді риторика Росії щодо України

Кремль надзвичайно цинічний у своїй риториці. Це очевидно з того, що поруч зі "закликами до миру" в інформаційному просторі ворожої держави існують також відверті погрози в сторону України. На фоні заяв про зустріч ЗСУ зі Хрюшкою та Стєпашкою один з депутатів російського парламенту сказав, що ми, українці, маємо замерзнути та згнити.

Варте уваги – у Білорусі помер голова Міністерства закордонних справ: дивіться відео