Уже всім зрозуміло, що кремлівському режиму скоро настане кінець. У надії вберегти владу та уникнути протестних настроїв, Владімір Путін вирішив у п'ятницю, 25 листопада, провести зустріч з матерями загарбників, де зробив чимало сумнівних та відверто маразматичних заяв, повідомляє 24 канал.

Читайте також Путін втрачає підтримку, – експерт розповів про з'їзд ОДКБ та чітку позицію Вірменії

"Подарунок" до дня матері

У всі цивілізованих країнах світу День матері святкують у другу неділю травня, а в Росії – 27 листопада. З нагоди такого свята російський вождь вирішив зробити "подарунок" жінкам, сини яких скоро помруть на війні проти нашої держави.

Звісно, що у залі зібрались матері окупантів, які вже змирилися з тим, що їхні синочки скоро відправляться на концерт до Кобзона – саме тому одна з жінок мала такий вигляд, наче вона на похорон прийшла.

Прекрасно розумію, що для вас, як і для багатьох жінок Росії, чиї сини перебувають у зоні бойових дій, ставлення до цього не те щоб святкове, а скоріше, пов'язане з почуттям тривоги та турботи про те, що з вашими хлопчиками,
​– сказав Путін.


Матір російського окупанта прийшла до Путіна вся в чорному / Скриншот зі зустрічі диктатора з матерями мобілізованих

Важливо, що на зустріч Кремль побоявся запросити Комітет солдатських матерів, який давно займається питаннями порушень прав громадян Росії під час призову.

Путін не може переконливо та впевнено розпочати зустріч з матерями мобілізованих: дивіться відео

Очевидна брехня Путіна про дзвінки військовим

На відео видно, що у залі сидить близько 20 жінок. Окрім того, важливо згадати, що Путін почав розповідати їм нісенітниці про те, що особисто говорив з мобілізованими солдатами – аби начебто підтримати їхній бойовий дух. Судячи з того, який переляканий вигляд мав кремлівський вождь, ні з ким насправді він не говорив – ймовірно, весь час сидів у своєму бункері, а зараз з нього виліз та намагається недолуго виправдовуватись.

Російський диктатор бреше, що дзвонив солдатам: дивіться відео

Російський президент хворий

У тому, що Владіміру Путіну уже давно потрібно до психіатра, не сумнівається ніхто, однак ЗМІ також впевнені, що російський вождь має серйозні проблеми зі здоров'ям. На зустрічі з президентом Куби Мігелем Діас-Канелем він дивно рухав ногами, а його рука, взагалі, стала фіолетовою.

Варте уваги – у Путіна знову паніка через заяву Зеленського про звільнення Криму: дивіться відео