Розповідають, що чоловіка зарізали біля його будинку вночі 7 червня.

Дивіться також У російському Магадані спалахнула 5-поверхівка: у мережі показали момент вибуху

Щонайменше 7 ножових поранень

Про вбивство 37-річного Єговцева повідомили самі учасники організації у соцмережах.

Вимушені розповісти, що сьогодні вночі не стало нашого брата, друга, однодумця, заступника голови руху "Поклик Народу" Антона Єговцева. Його вбили біля будинку. Ведеться слідство. Це все, що поки що можемо повідомити,
– йдеться у зверненні.

Тим часом телеграм – канали роблять припущення з приводу того, за що саме могли вбити пропагандиста. Наближені до силовиків джерела заявляють, що напад був пов'язаний з діяльністю Єговцева.

Активіста міг зарізати прихильник, який переслідував його дружину. Єговцев навіть писав на нього кілька заяв у поліцію. Втім, зловмисник не припиняв погрожувати його родині.

За даними одного із каналів, у день вбивства заступник очільника "Поклик народу" та його дружина тричі телефонували до правоохоронців і повідомляли про невідомого, який чергував біля їхнього будинку в Лобні.

Коли надійшов третій дзвінок від сусідки Єговцева, зловмисник вже ломився в двері їхньої квартири.

Попередньо, сталкер підстеріг активіста біля дому та завдав йому безліч ножових поранень, щонайменше 7. Наразі нападник перебуває у лікарні з пораненням. Потерпілий встиг дати йому відкоша.

Вбивця був закоханий у дружину Z-активіста

У мережі вже назвали ім'я ймовірного вбивці пропагандиста. Ним виявився 37-річний тренер з мотокросу Дмитрій Матвєєв. Чоловік також проживав у Лобні, раніше працював фахівцем у медичній компанії. З дружиною Антона Єговцева він був знайомий ще з молодості, тоді ж у неї і закохався. А останні кілька місяців переслідував подружжя та погрожував.

матвеєєв

Підозрюваний у вбивстві активіста Єговцева Дмитрій Матвєєв / Фото соцмережі

Нагадаємо, на Запоріжжі український FPV-дрон вбив російського пропагандиста Єрьоміна. Той займався дискредитацією нашої армії.