Найбільш ймовірним кандидатом, на думку Арахамії, є Віктор Ляшко – головний санітарний лікар України. Про це глава президентської фракції сказав в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".

Важливо Шмигаль просить Раду звільнити Степанова з МОЗ

Арахамія підтвердив, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вже подав до Верховної Ради щодо Степанова заяву.

"З великою ймовірністю він (Степанов – 24 канал) буде звільнений. Буде подання на його звільнення, а потім голосування в Раді й там вирішить зал,
– сказав Арахамія.

Водночас він додав, що у випадку відсутності заяви на звільнення, потрібно буде піти іншим шляхом. Ця процедура буде на 2 дні довшою.

Однією з очевидних причин звільнення Степанова, на думку Арахамії, є провал вакцинації. Як сказав глава фракції "Слуга народу", всі успіхи України у переговорах про вакцинацію це заслуга президента Зеленського і керівника Офісу Президента Андрія Єрмака.

Кадрові зміни у Кабміні: головне

  • Надвечір 14 травня низка нардепів заявили, що у відставку підуть одразу кілька міністрів. Мовиться про міністра інфраструктури Владислава Криклія, міністра економіки Ігоря Петрашка та очільника МОЗ Максима Степанова.
  • Народна депутатка від "Слуги народу" Юлія Гришина припустила, що посаду очільника Міністерства інфраструктури може обійняти Олександр Кубраков. А замість Петрашка призначать Любченка.
  • Народний депутат Олександр Качура повідомив, що кадрові питання розглянуть у вівторок на позачерговому засіданні.