Про це повідомила народна депутатка від "Слуги народу" Юлія Гришина. Наразі міністром інфраструктури є Владислав Криклій, а міністром економіки України – Ігор Петрашко.

Детальніше У Раду надійшли заяви про відставку міністрів Криклія і Петрашка, – нардеп

Що відомо про Олександра Кубракова

Посаду очільника Міністерства інфраструктури може обійняти Олександр Миколайович Кубраков. Він закінчив Київський економічний університет за спеціальністю – маркетолог.

З 2019 року Кубраков працює главою "Укравтодору". Раніше також працював радником мера Києва Віталія Кличка у ІТ-сфері. Спеціалізується на впровадженні проєкту "Держава в смартфоні".


Курбаков народився у 1982 році на Дніпропетровщині / Фото з фейсбуку Олександра Курбакова

Кубраков був кандидат у народні депутати від партії "Слуга народу" на парламентських виборах 2019 року, № 30 у списку. Член Комітету Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій.

3 грудня 2019 року Кубраков припинив свої повноваження народного депутат. За час його роботи, 4 місяці, він встиг подати 16 законопроєктів, 12 з них – прийняли.

Олексій Любченко: що відомо

Посаду міністра економіки України може обійняти Олексій Любченко. Наразі він очолює Державну податкову службу України, починаючи з квітня 2020 року.

Він, як і Кубраков, закінчив Київський економічний університет за спеціальністю – економічне і соціальне планування. Має звання доктора економічних наук.


Любченко є держслужбовцем третього рангу / Фото Державної податкової служби

У 2014 – 2015 роках Любченко працював радником голови Державної фіскальної служби. З жовтня 2015 року був першим віце-президентом "Украгрохімхолдинг".

Читайте більше Олексія Любченка вдруге призначили головою податкової: що про нього відомо

Скандал з Любченком

Син Олексія Андрій Любченко є власником квартири в новобудові в центрі Києва та автомобіля Porsche Macan, який оцінюють у 200 тисяч доларів. Андрій став власником квартири площею 100 метрів квадратних у віці 18 років.

За 2019 рік Олексій Любченко та його дружина задекларували, за основним місцем роботи в "Украгрохімхолдингу", дохід 938 тисяч гривень.