За словами Арахамії, говорити можна хіба про страхи самого Разумкова. На з'їзді ж "слуг" питання колишнього колеги розглядати не будуть.

Тим часом Разумков спростував об'єднання з Аваковим та Яценюком та розповів про політичні плани

Арахамія прокоментував "страхи Разумкова"

У глави фракції "Слуги народу" Давида Арахамії журналісти запитали, чи на запланованому на 15 листопада з'їзді однойменної партії будуть розглядати питання позбавлення мандата народного депутата Дмитра Разумкова.

Мені здається, що крім страхів самого Разумкова, такої інформації ми не надсилали нікому. У нас дійсно буде з'їзд. Питання на з'їзді такого немає,
– запевнив Арахамія.

І додав, що його навіть у можливий порядок денний не вносили.

Також Арахамія назвав Разумкова"звичайним депутатом" (нагадаємо, "слуги" відібрали у того посаду спікера Ради), якому ще треба "доводити свою ефективність виборцям".

Зверніть увагу, ще у жовтні:

  • Давид Арахамія заявляв, що питання позбавлення мандата Дмитра Разумкова залежить від його "політичного майбутнього" (а вже в листопаді той створив міжфракційне об'єднання "Розумна політика", куди серед інших увійшли й 21 депутат зі фракції "Слуга народу").
  • У відповідь Дмитро Разумков сказав, що спроба "слуг" забрати у нього мандат "може погано закінчитися". Про ймовірність такої спроби тоді ж заявляв, наприклад, глава партії Олександр Корнієнко.