Двоє міністрів можуть точно не хвилюватися за свою посаду. Їхні прізвища "слуга народу" Давид Арахамія назвав в ефірі одного з українських телеканалів.

До теми Коли може відбутись відставка глави Міноборони: у "Слузі народу" назвали терміни

Кого з міністрів не звільнять

  • Очільника міністерства інфраструктури Олександра Кубракова;
  • міністерку соціальної політики Марину Лазебну.

Решту кандидатів і посади Арахамія відмовився коментувати.

Я розповідав, чому не варто коментувати кадрові рішення до того, як офіційно відправлять документи. Я за свою коротку політичну кар'єру бачив неодноразово, як людей вибивали хвилі компромату, виганяли,
– заявив нардеп.

Він також спростував інформацію про звільнення голови Національного банку Кирила Шевченка. Адже його можуть відставити лише за власним бажанням.

Ймовірні кадрові зміни в уряді: що відомо

  • Вже кілька місяців ЗМІ поширюють інформацію про кадрові зміни в Кабінеті Міністрів. Прізвища посадовців, яким загрожує звільнення, щоразу називають інші.
  • Так, нещодавно ZN.UA заявило, що міністру з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексію Резнікову запропонували посаду очільника Міноборони, водночас на його місце можуть призначити нардепку Ірину Верещук. Згодом таку ж інформацію оприлюднив журналіст Юрій Бутусов.
  • Видання також стверджувало, що відставити планують Лазебну, а її посаду можуть запропонувати голові Держмитниці Павлу Рябікіну. Він вже нібито звільнився з роботи.