Саме тому в Україні будуть видавати гранти для компаній та стартапів, які будуть їх створювати. Що це означає – розбиралися журналісти сайту 24 каналу.

Читайте Не такий уже невидимий: українські захисники збили ворожий дрон Zala

В Україні будують екосистему для "Армії дронів"

Михайло Федоров розповів, що на фронті щохвилини має бути 200 БПЛА, які літають на другу та третю лінії оборони від 220 кілометрів. Для першої лінії постійно потрібно до десяти тисяч БПЛА, які літають на 3 – 5 кілометрів.

Паралельно вже запрацювали школи, які навчають пілотів дронів, а також майстерні, де будуть "лікуватися" безпілотники.

По суті, ми будуємо певну таку екосистему. Я сподіваюся, що найближчим часом ми отримаємо дрони. Зараз їх шукає весь світ. І на ринку їх не вистачає, щоб забезпечити всі потреби,
– пояснив міністр.

Михайло Федоров

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров / Фото 24 каналу, Валентини Поліщук

Цікаво США нададуть Україні Phoenix Ghost: чому це більше, ніж просто дрон-камікадзе

Михайло Федоров також анонсував, що для українських компаній і стартапів, які виробляють дрони, будуть видаватися гранти.

Також варто знати – Україна озброїть ЗСУ безпілотниками: дивіться відео

Що відомо про "Армію дронів"

Проєкт "Армія дронів" був запроваджений спільно Генеральним штабом ЗСУ, Міністерством цифрової трансформації та UNITED24. Його мета – допомогати ЗСУ моніторити лінію фронту, а це близько 2 470 кілометрів, та давати ефективну відсіч ворожим атакам.

У межах проєкту "Армія дронів" наша держава вже отримала перший безпілотник зі США. Закупили його за благодійні внески українців.

Дивіться ще – Склад росіян красиво мінуснули за допомогою "Фенікса": дивіться відео