Ескалація конфлікту не зупиняється – тепер сторони намагаються знищити водний транспорт одне одного. 

Зауважте Ракета, запущена з Cектора Гази, влучила в житловий будинок на півдні Ізраїлю: є постраждалі

Нові обстріли Ізраїлем та бойовиками ХАМАСу

За інформацією палестинського видання Аlwatanvoice, угруповання ХАМАС обстріляло корабель ВМС Ізраїлю. Вони назвали це відповіддю на "тривалу агресію Ізраїлю проти палестинського народу". 

Натомість Збройні сили Ізраїлю наголошують, що бойовики не влучили по кораблю та заявляють про знищення підводного човна ХАМАСу на суші. Ізраїль повідомляє, що таким чином вони зірвали спробу бойовиків здійснити напад з моря.

Декілька підозрюваних були помічені біля плавального апарату, який, імовірно, був зразком підводного військово-морського озброєння ХАМАС. Судно доставляли до берега і, схоже, хотіли направити його для здійснення теракту в ізраїльських водах. Військовий корабель і армійський БПЛА завдали ударів на березі по бойовиках і одиниці підводного озброєння для того, щоб усунути загрозу,
– розповіли в Армії Ізраїлю. 

До речі, ЗМІ повідомляють, що після обстрілів Ізраїлю в Секторі Гази горить фабрика з виробництва поролону. 

Коротко про загострення конфлікту між Ізраїлем та Палестиною

  • 10 травня палестинське угруповання ХАМАС завдало удару по Ізраїлю. Це сталось після того, як ізраїльська влада хотіла виселити палестинців з їхніх домівок на території Східного Єрусалиму. З того часу обстріли між сторонами не вщухають. 
  • Упродовж останніх днів загинули щонайменше 149 палестинців та 10 ізраїльтян. Відомо, що серед загиблих є десятки дітей.
  • Детальніше про причини та перебіг конфлікту читайте за посиланням.