Двоюрідний брат Джей Ді Венса, колишній американський морський піхотинець і доброволець російсько-української війни в складі ЗСУ Нейт Венс у розмові з 24 Каналом порівняв українську й американські армії.
Цікаво Київ готується до переговорів у США щодо природних багатств, – Bloomberg
Яка різниця між арміями України та США
На думку Венса, найбільші військові сили на планеті – це Повітряні та Військово-морські сили США. Американці можуть доставити боєприпаси до будь-якої точки світу, водночас українці не зможуть зробити цього найближчим часом через обмежені можливості.
Однак, за словами колишнього американського морського піхотинця, фокусуватися лише на тактиці – безглуздо. Вона значно різниться, оскільки США мають доступ до значних ресурсів, чого немає в України.
Найбільша різниця між українською та американською арміями полягає в комунікації. Мова йде не лише про радіостанції, а й про загальну структуру, в якій інформація передається від однієї особи до іншої. Наприклад, під час організації місій та координації між підрозділами.
У США комунікаційна система значно потужніша, але Україні також варто віддати належне. Вона успішно справляється з тим, що має. Під час бойових дій Україна перетворилася з невеликої армії на потужну силу, і це вражає,
– підкреслив Нейт Венс.
Він неодноразово чув думки, що Україна має значні людські ресурси, однак є нестача піхотинців. Це, ймовірно, пов'язано з проблемами мобілізації, які виникають через неефективну комунікацію між командирами та військовими на передовій.
Дивіться також Бойовий досвід і підготовка до війни: як китайці потрапили в полон ЗСУ і для чого це Пекіну
Іноді трапляються випадки, коли солдати, що вижили після невдало виконаних завдань, повертаються додому і стверджують, що все безладно й не має сенсу. Тому розв'язання проблем з комунікацією та ефективне навчання піхотинців є критично важливими для поліпшення ситуації.
Як розповіли у виданні The Telegraph, Україна змогла сповільнити наступ Росії завдяки поєднанню вдосконаленої тактики безпілотників і захисту.