В польових умовах військові тренували злагодженість розрахунків реактивних систем залпового вогню "Ураган". Ситуація була максимально схожа на бойову.

До теми Синергія майбутніх перемог: чим ЗСУ зустрічатимуть російських окупантів

Воїнів піднімали за тривогою

У ЗСУ кажуть, що бійці швидко висунулися з району зосередження і здійснили марш.

Подібні тренування відпрацьовують у військовослужбовців певний алгоритм дій . Це стосується й бойової роботи на позиції під час ведення вогню та надання команд на відкриття вогню,
– розповів генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Окрім цього на навчаннях відпрацювали як діятимуть, коли надходить наказ здійснити внутрішній позиційний маневр. Також тренувались, що робитимуть при наказі на відбій та алишення вогневої позиції.

Українські захисники готові захищати країну

Як наголосив Сергій Наєв, військові на високому рівні показали дії прикриття підрозділу з повітря. Для цього використовували засоби протиповітряної оборони під час нанесення вогневого ураженняю Також вони точно відпрацювали прикриття димовою завісою, якщо б довелось залишати вогневі позиції.

Навчання показали готовність українських військовослужбовців вчасно реагувати на будь-яку ситуацію, щоб захистити нашу країну та кожного її мешканця,
– наголосив генерал.

Військові провели навчання: дивіться відео

Як ЗСУ готуються до ймовірної зустрічі з ворогом

  • Збройні сили України отримали машини першого серійного дивізіону РК-360МЦ "Нептун", які замовило Міноборони. Їх вже успішно випробували у зимових умовах.
  • Бійці Збройних сил України навчилися знищувати з ПТРК NLAW бронетехніку ворога під час вуличних боїв. Ці протитанкові ракетні комплекси надіслала нам Велика Британія.
  • Олексій Резніков заявляв, що в Україні вже частково є професійна армія, тільки контрактна. Однак такого досвіду, який є у наших Збройних сил, немає більше в жодній армії Європи.