Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат припустив, що, можливо, ранкова атака росіян була помстою за знищений корабель. Він заявив 24 Каналу, що ворог міг планувати удар на інший день. Зазначимо, що про вибухи в тимчасово окупованому Криму в акваторії Чорного моря повідомляли близько 6-ї ранку.

До теми Є прильоти та постраждалі: все, що відомо про масовану ракетну атаку 15 лютого

"Можливо вони й планували удар на інший день, а тут пришвидшились тощо. Звичайно, вони могли це", – сказав Ігнат.

Розслаблятися не варто

Речник Повітряних сил ЗСУ зазначив, що росіяни, які сидять у Кремлі, передусім воюють з мізками свого населення. Тобто вони повинні показати "акт помсти" за корабель, адже вони не можуть приховати знищення свого судна.

Цілком ймовірно, що власне такий метод впливу, що "ми помстилися". Зараз вони будуть шукати "найгарячіші" фото та відео після свого удару,
– припустив Юрій Ігнат.

Однак речник Повітряних сил ЗСУ закликав не розслаблятися, а бути обережними та уважними. Усе через те, що окупанти можуть влаштувати ще певну капость. Адже росіянам цього може бути "замало" для картинки.

Атака ворога 15 лютого

  • Окупанти масовано вдарили по Україні. Атака була комбінованою. Загалом загарбники застосували 26 ракет різних типів. 13 із них збили українські військові.
  • Унаслідок удару по Львову спалахнула електрична підстанція. Попередньо, ворог вдарив "Калібрами". Травмувалося троє людей. Від удару у багатоповерхівках вибило шибки. Також пошкоджені офісні приміщення.
  • На Хмельниччині пошкоджені цивільні об'єкти. На Полтавщині є влучання у складське приміщення. Це сталося у Миргородському районі. Спалахнула пожежа. А в Івано-Франківській області унаслідок падіння уламків загорілися покрівлі господарських будівель.
  • У Бучанському районі на Київщині збили російську ракету. Унаслідок цього утворилася величезна вирва. Через падіння уламків пошкоджено п'ять приватних житлових будинків.
  • Ворог поцілив по Запоріжжю. Росіяни вдарили по об'єкту інфраструктури. Постраждало четверо людей. Є пошкодження багатоквартирних будинків, закладу освіти та об'єкту торгівлі. Є прильоти й на Дніпропетровщині. Там у Дніпровському районі ворог теж пошкодив об'єкт інфраструктури.