Попри заяви Тегерану про те, що "пошкодження майстерень мінімальні" внаслідок атаки дронів, – у Jerusalem Post так не вважають. Власне, там констатували з посиланням на власні джерела у розвідці, що обстріл мав феноменальний успіх.

Читайте також Вибухова ніч в Ірані: чи причетні до цього США або Ізраїль, якою була реакція України

Відомо про чотири вибухи

У медіа також зазначили, що у ту ніч трапилось чотири вибухи на території об'єктів, що розробляли сучасну зброю.

Збитки виходять далеко за межі "незначного пошкодження даху", про що заявляє Іран. Так само помилково Тегеран реагував раніше на подібні інциденти, що траплялися протягом останніх років,
– написали у ЗМІ.

Водночас там констатували, що наразі невідомо, чи озброєння, яке було пошкоджене внаслідок атаки, було частиною ядерних розробок Тегерану. Окрім того, у Jerusalem Post не виключають, що до цього інциденти причетна структура, що має назву Моссад, – себто розвідка Ізраїлю.

Реакція Української сторони

  • Зі заяви радника глави Офісу Президента Михайла Подоляка зрозуміло, що ця атака на Іран є наслідок співпраці Тегерану з Москвою. Такої ж думки дотримується речник Повітряних сил нашої держави Юрій Ігнат.
  • Однак обидва спікери не підтвердили те, що до цього інциденту причетні українські військові. Тому говорити про це не доводиться.
  • Окрім того, до цієї теми зазначимо, що деякі ЗМІ говорять про причетність Військово-морських сил США до цього обстрілу дронами.