У ніч на 29 січня на території Ірану, який допомагає Росії вести війну проти України, було неспокійно. Однак у міноборони країни відмовляються визнавати, що дрони завдали чималої шкоди.

Читайте також Атака дронів в Ірані, шалені втрати ворога на фронті: хронологія 340 дня війни

Постраждалих буцімто немає

Зауважмо, що цей інцидент стався у місті Ісфахана, де розташований один з військових об'єктів країни. У Тегерані зазначають, що начебто постраждалих людей внаслідок цієї атаки немає.

Один із комплексів майстерень міноборони Ірану був безрезультатно атакований дронами. Один з БпЛА збила протиповітряна оборона. Ще два літальні апарати були спіймані та підірвані,
– пишуть у відомстві.

Водночас наприкінці заяви все ж йдеться про те, що дах підприємства був трохи пошкоджений внаслідок обстрілу, проте "не критично". Власне, майстерня продовжує працювати, як це було до того, адже "владі вдалось швидко та ефективно ліквідувати наслідки атаки".

Окрім того, мережею поширюються кадри, на яких видно "незначні пошкодження" однієї з майстерень міноборони Ірану в Ісфахані.

Іран атакували дрони: дивіться нарізку відео з місця інциденту із соцмереж

Іран продовжує допомагати Росії вести війну

  • Слід зазначити, що масштабна пожежа спалахнула також на заводі з перероблювання нафти в промисловому районі Салімі в місті Азаршахр.
  • Такі інциденти є, очевидно, прямим або побічним наслідком того, що останні місяці оборонна промисловість Ірану працює заради того, аби допомагати Кремлю чинити геноцид в Україні.
  • Зауважмо, що поки немає офіційних даних щодо того, хто і з якою метою атакував безпілотниками військові об'єкти Ірану, проте певні висновки все ж можна зробити. І вони стосуються того, що Тегеран нарешті наздогнала карма.
  • Водночас експерт Українського інституту майбутнього Ілія Куса зазначив, що Захід запропонує Ірану вигідні умови, аби той відмовився від співпраці з Росією.