Росіяни знову використали Shahed-136 в Україні. Востаннє ці дрони окупанти використовували 3 тижні тому. Про це розповів речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат.

До теми Над Дніпропетровщиною та Житомирщиною вночі збили 9 безпілотників: попередньо, це були "Шахіди"

Росіяни використали іранські дрони вперше за 3 тижні

Вночі 7 грудня окупанти знову випустили по Україні Shahed-136, 14 таких дронів збили. Юрій Ігнат зауважив, що росіяни вперше за три тижні знову застосували дрони-камікадзе в Україні. Як можна побачити, низькі температури не впливають на роботу "шахідів".

Противник застосував дрони-камікадзе, вперше за три тижні. Це Shahed-136, 14 БпЛА цього типу було знищено. Мороз не впливає на їх роботу, як бачимо, сьогодні вночі їх застосували,
– сказав він.

Реакція в Офісі Президента

Глава Офісу Президента Андрій Єрмак назвав іранські дрони "дешевими мопедами", а надії Росії зламати сильний український народ – марними.

Він додав, що ЗСУ вже відпрацювали методику знищення Shahed-136, тож в цьому питанні окупанти залишились "з носом".

Коли ти технологічно відсталий, санкції обрізали тобі доступ до технологій, твої ракети поступово закінчуються, а бажаного ефекту від терору досі нема – ти дістаєш із шухляди дешеві "мопеди" в надії, що вони допоможуть зламати сильний народ України. Але методика знищення "мопедів" відпрацьована і ти знову лишаєшся "з носом". Бо ти – це Росія. А ми – це Україна: розумніша, сильніша, креативніша і сучасніша,
– написав Єрмак.

Що відомо про атаку безпілотників 7 грудня

  • Упродовж ночі на 7 грудня Росія знову атакувала Україну дронами-камікадзе "Шахід-136".
  • Відомо, що ввечері 6 грудня у Дніпрі почули вибухи. Згодом стало відомо, що Дніпропетровську область атакували "шахіди", проте нашим воїнам вдалося збити усі 8.
  • Також моніторингова група писала про те, що у Черкаській області повітряна тривога через БпЛА.
  • Згодом БпЛА залетіли на Київщину. Одному навіть вдалося прошмигнути на територію Житомирської області, проте його було знищено.