Кадри пожежі на нафтопереробному заводі публікують місцеві телеграм-канали, передає 24 Канал.

Читайте також Кремль погрожує "фатальними наслідками": що для України означає дозвіл на удари по Росії

В Росії палає нафтопереробний завод

Російські ЗМІ повідомляють, що завод у Ростовській області атакували безпілотники. В місцевому чаті учасники писали, що нібито чули кілька вибухів.

Якщо інформація про удар дронів підтвердиться, то це буде вже третя атака на НПЗ у Новошахтинську. Перші дві були у березні та квітні цього року, після них, за повідомленнями росіян, завод зупиняв роботу.

В Новошахтинська палає нафтопереробний завод: обережно, відео містить нецензурну лексику.

Варто зазначити, що Новошахтинський завод нафтопродуктів знаходиться приблизно за 60 км на північ від Ростова. Це єдиний НПЗ у Ростовській області.

Згодом губернатор Ростовської області підтвердив факт удару дронами по Новошахтинському НПЗ.

Внаслідок атаки БпЛА виникла пожежа на Новошахтинському нафтопереробному заводі. На місці працюють служби екстреного реагування. Інформація про постраждалих уточнюється,
– написав Васілій Голубєв.

Окупанти почали гасити вогонь, однак цю роботу довелося припинити. За словами Голубєва, гасіння пожежі призупинили через повторну атаку.

НПЗ у Новошахтинську атакують не вперше

  • Невідомі дрони 13 березня атакували Новошахтинський завод нафтопродуктів. Пальне з нього окупанти постачали для окупаційних військ в Україні. Після атаки НПЗ призупинив роботу. Тоді губернатор Васілій Голубєв також говорив, що нібито 3 дрони заглушили "на підльоті до Новошахтинська".
  • 12 квітня безпілотники знову атакували Новошахтинськ, що у Ростовській області Росії. Тоді влада запевняла, що нібито внаслідок атаки немає ані постраждалих, ані пошкоджень об'єктів.
  • Новошахтинськ розташований всього за орієнтовно понад 20 кілометрів від українського кордону на Донбасі. Однак цю територію наразі тимчасово окупували росіяни.