Вороги атакували енергетичні об'єкти, спалахнули пожежі. Криворіжжя залишилось без води, є поранені люди.

Дивіться також Вночі ворог атакував енергооб'єкти на Львівщині, Прикарпатті та Дніпропетровщині

Якого лиха наробили окупанти на Дніпропетровщині

Глава Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив, що наша протиповітряна оборона знищила 13 ракет. Зокрема, у Дніпровському, Криворізькому і Павлоградському районах.

Та, на жаль, без наслідків не минулося. У Дніпровському та Криворізькому районах пошкоджені енергетичні об'єкти. Сталося декілька займань,
– заявили в ОВА.

За даними обласної влади, внаслідок ворожої атаки:

  • перебої з водопостачанням на Криворіжжі;
  • зазнав поранень 39-річний чоловік. Його госпіталізували в стані середньої важкості.

Станом на 10:35 27 квітня у Дніпропетровській ОВА повідомили, що кількість поранених у Криворізькому районі зросла до двох. Адже до лікарів звернувся також 45-річний чоловік. Він у лікарні в стані середньої тяжкості.

Наслідки атаки по Дніпропетровщині / Фото Дніпропетровської ОВА

Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул заявив, що росіяни влучили в об'єкт енергетики у Криворізькому районі.

Росія вночі атакувала ракетами

  • Російські окупанти вночі проти 27 квітня атакували Україну ракетами. Повітряні сили ЗСУ розповіли, що росіяни вдарили 34 ракетами. Зокрема, Х-101/Х-555, Х-59/Х-69, С-300, "Іскандер-К", Х-47М2 "Кинджал" та "Калібрами".
  • Наші військові збили 21 ворожу ціль: 6 крилатих ракет Х-101/Х-555, 8 керованих авіаційних ракет Х-59/Х-69, 1 крилату ракету "Іскандер-К", 6 крилатих ракет "Калібр".
  • Відомо, що Росія атакувала 4 теплоелектростанції ДТЕК. Ворог пошкодив обладнання підприємств. За попередніми даними, є поранені.
  • Під обстрілом окупантів були об'єкти критичної енергетичної інфраструктури у Стрийському та Червоноградському районах Львівщини, енергетичні об'єкти у Дніпровському та Криворізькому районах Дніпропетровщини, об'єкт критичної інфраструктури на Прикарпатті.
  • Вдарили вороги також по території 3-ї психлікарні у Харкові. Там на момент прильоту було 60 пацієнтів та 5 осіб персоналу. На жаль, зазнала поранень 52-річна жінка.