Речник Повітряних сил Юрій Ігнат у етері телемарафону розповів, що попередньо, ракети запускали 9 літаків стратегічної авіації Ту-95МС. За його словами, ці літаки розділились на декілька груп і здійснили пуски крилатих ракет.

Дивіться також Росіяни зайшли в Хромове та Степове: як за тиждень змінилась карта фронту

Повітряні сили збили ракети

Повітряні сили відпрацювали дуже добре. Відомо про те, що більшість ракет вдалося знищити. Значну кількість збили на підльотах до Києва та у небі над областю.

Маємо непоганий результат ППО – це 14 знищених крилатих ракет,
– розповів Юрій Ігнат.

Також повітряні цілі знищували на Дніпропетровщині. Початковий курс був на Дніпро. За словами Ігната, є влучання ракет у Дніпропетровській області.

Він також зазначив, що їм повідомили про загиблого.

Росія зранку 8 грудня запустила ракети

  • Ворог 79 днів не атакував нашу державу із стратегічної авіації. Після такої тривалої паузи Росія знову запустила ракети. Однією із цілей став Київ.
  • Повідомляли, що на околицях столиці спрацювала протиповітряна оборона. Внаслідок падіння уламків є певні пошкодження, але, на щастя, люди не постраждали.
  • Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак інформує про 1 загиблого та 4 потерпілих внаслідок ранкової атаки. За словами очільника регіону, усіх постраждалих було доправлено до лікарень. Медики надають допомогу людям, що були травмовані внаслідок чергового акту російської агресії.