Зокрема, партизани виявили логістику корабельних ракет російських загарбників. Представники руху опору також опублікували координати місця, звідки споряджають ракети окупанти.

До теми Не мають чим воювати: партизани помітили в Криму стару розконсервовану техніку росіян

"Атеш" виявив логістику корабельних ракет росіян

Партизани розповіли, що їхні агенти провели розвідку закритого місця розвантаження військових складів окупантів на Північ від Севастополя, поряд із містом Інкерман в анексованому Криму.

За нашими даними, на цій станції здійснюється вивантаження крилатих ракет "Калібр" та протикорабельних ракет "Онікс" для берегового ракетного комплексу,
– сказали представники руху опору.

В "Атеші" наголосили, що після вивантаження складів із ракетами вони прямують до Сухарної бухти, де безпосередньо здійснюється спорядження кораблів ракетами. Вони також опублікували координати цього місця у мережу.

Партизани виявили логістику корабельних росіян в окупованому Севастополі / Фото з телеграм-каналу "Атеш"

Росіяни атакували Одесу ракетами

  • Російська армія 30 жовтня завдала ракетного удару по Одесі. Вибухи там пролунали практично в один момент з оголошенням повітряної тривоги.
  • Згодом стало відомо, що російські загарбники атакували судноремонтний завод в Одесі. Внаслідок удару є двоє постраждалих.
  • Речник Повітряних сил Юрій Ігнат заявив, що ракети окупанти пускали з Півночі анексованого Криму. Він сказав, що якщо балістична ракета запущена з Криму, то її час підльоту до цілі досить короткий.
  • Зрештою речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк розповіла, що росіяни використали балістичні ракети з ОТРК "Іскандер-М". Раніше припускали, що по Одесі російська армія могла вдарити по місту протикорабельними ракетами "Онікс".