Міністерство енергетики України розповіло про стан постраждалих внаслідок атаки Росії на Торецьк. Нагадаємо, що сам інцидент стався минулої доби, 28 листопада.

До теми Росіяни влучили у будівлю біля шахти у Торецьку: 4 жінки опинилися під завалами

Що відомо про стан постраждалих

Внаслідок російського авіаційного удару було частково зруйновано майстерню вугільної шахти "Торецька". У ній на момент атаки перебували 4 жінки. Вони опинилися під завалами. ДСНС залучила 13 працівників та 3 одиниці техніки для їхнього порятунку.

У Міненерго уточнили, що у 3 постраждалих механічні травми легкого та середнього ступеня тяжкості. Ще одна працівниця зазнала важких травм. Відомо, що цим жінкам 35, 43, 52 та 54 років. Також відомо, що в результаті цієї атаки зазнали пошкоджень промислові будівлі.

Росія постійно тероризує Торецьк

  • Нагадаємо, у квітні російські загарбники вночі атакували вугільну шахту у Торецьку. В результаті загинули двоє працівників: Роман Муравенко та Лариса Пятченко. Телефоністка Ольга Микитіна вижила, її ушпиталили з контузією.
  • Як повідомлялося раніше, окупанти також обстрілювали шахту у Торецьку в той момент, коли під землею перебувало троє гірняків. В результаті на поверхні сталася пожежа в одній з будівель, а в самій шахті зникло електропостачання.