Уночі три області країни-агресорки здригалися від вибухів. Як повідомили джерела 24 Каналу, спокійний сон у росіян поцупила українська розвідка, яка реалізувала чергову операцію проти військового потенціалу ворога.

Дивіться також Це не крадіжка, – голова Мінфіну США про використання заморожених російських активів

Серйозний удар по окупантах

Уранці міноборони Росії заявило, що над Бєлгородською, Воронезькою та Липецькою областями були збиті дрони. Загалом оборонне відомство окупантів відзвітувало про 6 збитих безпілотників.

Три з них, за повідомленням місцевої влади, літали над Липецькою областю. Губернатор області розказав, що падіння уламків БпЛА сталося в промисловій зоні Липецька. Жителі міста водночас розповідали, що вибухи лунали у районах Новолипецького металургійного комбінату та тракторного заводу.

Тут важливо зазначити, що ці підприємства давно використовуються ворогом для посилення власної армії.

Зокрема, Новолипецький металургійний комбінат – одне з найбільших підприємств чорної металургії країни-агресорки. Цей завод працює на військово-промисловий комплекс Росії та виконує велику кількість державних замовлень. Сировина з цього підприємства йде на виготовлення російських ракет, артилерії, безпілотників тощо.

Уражений був і ВАТ "Липецький трактор". У 2009 році зі структури товариства було виділено виробництво шасі для військової техніки "Липецький завод гусеничних тягачів", оборонне підприємство, яке є виробником модернізованих самохідних гусеничних тягачів для зенітно-ракетних комплексів С-300В, С-300ВМ та "Антей 2500".

Також гуркотіло у Воронезькій і Бєлгородській областях – наслідки "прильотів" там ще уточнюються.

Де ще вибухало в Росії

  • Надвечір у небі над Тихорєцьком, що в Краснодарському краї, лунали вибухи та звуки стрілянини, які дуже налякали росіян. Влада розповіла, що то ППО боролася з ворожим дроном. Зауважимо, що біля Тихорєцька розташовані аеродром, арсенал озброєнь, насосна станція нафтопроводу.
  • Також у цей час трапився спалах на підстанції в Ростові, унаслідок чого в місті зникли світло і вода. Влада не визнала "бавовну". Натомість вигадала іншу історію про те, що нібито на територію електропідстанції вітром занесло пакувальну плівку із сусіднього будівельного майданчика. Унаслідок цього сталося короткочасне перекриття ізоляторів, яке спричинило яскравий спалах.