Виявилось, що удар по штабу корегували агенти "АТЕШ" та звичайні севастопольці.

Дивіться також Міноборони Росії визнало удар по штабу Чорноморського флоту: там могла бути нарада офіцерів

Як агенти керували вогонь по штабу ЧФ

Тривалий час ми фіксуємо військові об'єкти Севастополя та місця розміщення ППО: (Штаб ЧФ, центр водолазної підготовки, навчальний центр тощо). Ця інформація допомогла Силам оборони України оцінити обстановку та успішно завдати удару по штабу Чорноморського флоту. Ми давно придивлялися до нього,
– сказали в "Атеш".

Партизани подякували севастопольцям та своїм агентам за роботу та зізналися, що без них нічого не вийшло б. Також вони подякували міноборони Росії, адже через їхні дії до співпраці вдається залучати все більше офіцерів Чорноморського флоту країни-агресора.

Наслідки влучання по штабу ЧФ Росії: фото "Атеш"

Окреме спасибі міноборони Росії – затримки виплат військовим допомагають нам залучати до співпраці офіцерів з Чорноморського флоту Росії. Сезон бавовни триває, скоро ще,
– додали партизани.

Головне про атаку по флоту Росії 22 вересня

  • В обід в окупованому Севастополі пролунали потужні вибухи – трапився приліт у штаб Чорноморського флоту в центрі міста.
  • Цікаво, що повітряну тривогу в Севастополі оголосили лише після того, як все закінчилось.
  • У СтратКомі ЗСУ підтвердили, що за ударом стоїть Україна.
  • Моніторингові групи повідомляють, що штаб нібито уразила крилата ракета типу Storm Shadow. Однак ця інформація потребує підтвердження.
  • Спершу в міноборони Росії заявили, що внаслідок прильоту загинув тільки один військовослужбовець, а згодом почали стверджувати, що він нібито не загинув, а зник безвісти. Водночас у мережі пишуть, що під час удару по штабу Чорноморського флоту в Севастополі в будівлі могла відбуватися зустріч високопоставлених російських офіцерів. Наразі ця інформація потребує підтвердження.