Про це в ефірі телемарафону розповів речник Командування Повітряних сил Юрій Ігнат. Також припустив, що на якість негативно впливають антиросійські санкції, передає 24 Канал.

Дізнайтеся більше "Кинджали" летять бозна-куди: у Повітряних силах натякнули, що в Росії проблеми з ракетами

"Є певні аспекти, які на це вказують"

Під час атака 13 січня оборонці неба збили 8 ракет. Решта, зауважив Ігнат, було або просто подавлено, або не долетіли тощо.

Російські ракети уже не ті, що були вчора, як-то кажуть. Вони вже мають гіршу якість. Можливо, вже санкції впливають. Інформація не є 100%, але є певні аспекти, які на це вказують,
– підкреслив речник.

Також відзначив активну протидію Сил оборони, зокрема, засобами радіоелектронної боротьби. Наголосив, вчорашній день показує те, що відсоток російських цілей, які не долетіли, доволі-таки високий.

Окупанти запустили 6 "Кинджалів"

  • У суботу росіяни запустили з Міг-31К шість "Кинджалів". Після ворожої атаки Юрій Ігнат зауважив, що половина цих ракет точно не досягли своїх цілей.
  • У Повітряних силах натякнули, що в росіян серйозні проблеми. Зазначили: "Нє імєющіє аналогов" російські ракети стають дедалі гіршими й летять бозна-куди!".
  • Водночас наголосили, що це зовсім не означає, що "Кинджали" не становлять загрози, а скоріше навпаки. Тож не нехтуйте правилами безпеки й під час тривоги перебувайте в укритті.