Про це 24 Каналу розказав військовий експерт, засновник БО "Реактивна пошта" Павло Нарожний, зауваживши, що цей НПЗ переробляє 5% нафти у Росії. Він наголосив, що удари дуже добре сплановані.

Дивіться також Росіяни стояли і милувалися видовищем: на відео потрапив момент атаки нафтозаводу у Рязані

"На жаль, ми не можемо казати, що це прям "знекровить" економіку Росії. Бо економіка Росії – це не експорт нафтопродуктів. Це експорт сирої нафти, яку вони продають різним країнам", – сказав військовий експерт.

Однак це все одно удар для російської економіки на кілька відсотків. Утім, це буде дуже потужний військовий удар. Адже щодня російській армії треба величезна кількість нафтопродуктів. Усе, аби пересувалися танки, вантажівки й змогли літати літаки.

Їм ці нафтопродукти постійно треба отримувати,
– наголосив засновник БО "Реактивна пошта".

За словами Нарожного, Нижньогородський НПЗ розташований за 1100 кілометрів по прямій від кордону України. А по прямій, як він зауважив, дрони ніколи не літають. Безпілотники завжди облітають зони, де можуть бути розташовані регулярні російські війська. Усе, аби БпЛА не збили. Тобто український дрон може пролетіти понад 1100 кілометрів.

У Росії палають НПЗ

  • Унаслідок атаки дронами по Росії вночі 12 березня на нафтобазі в місті Орел спалахнула пожежа. Зайнявся резервуар нафтосховища.
  • Також вибухи пролунали на нафтобазі "Лукойл" у Нижньогородській області. Унаслідок цього було серйозне займання. Щонайменше половину виробництва на заводі зупинили. За атакою стоїть ГУР МО.
  • За даними джерел 24 Каналу у спецслужбах, унаслідок атаки міг загинути топменеджер "Лукойла". Мовиться про віцепрезидента російської нафтової компанії Віталія Робертуса.
  • У середу на території країни-агресорки й надалі вибухало та палало. Як повідомили джерела 24 Каналу, у ніч проти 13 березня Служба безпеки України вдарила БпЛА одразу по трьох російських НПЗ. Мовиться про підприємства у Нижньогородській, Ленінградській та Рязанській областях. Зазначають, що атаковані НПЗ входять до ТОП 5 найбільших заводів у Росії.