Член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв розповів 24 Каналу, що за допомогою поромів та Кримського мосту ворог перевозить основну військову техніку. Він додав, що російська пропаганда на міжнародному рівні завжди заявляла, що Керченський міст начебто тільки цивільний об'єкт.

Дивіться також Є певна системність: чим особливі атаки по Криму

Росії потрібен Кримський міст

Росіянам дуже важливо постійно перевозити на територію Криму військову техніку та особовий склад. Ескендер Барієв зазначив, що Керченський міст це прямий зв'язок із Південним військовим округом Росії, який забезпечує всім необхідним озброєнням Крим.

З півострова росіяни на південь України перекидають свою військову техніку для ведення бойових дій на фронті.

Коли Україна знищить ці логістичні об'єкти, які росіяни будували протягом 10 років, то це буде дуже важливим кроком, щоб Крим повернувся до України,
– зауважив член Меджлісу.

Вибухи у Криму: останні новини

  • В ніч на 12 червня українські військові знищили два російські зенітно-ракетні комплекси С-300 і пошкодили один С-400 у тимчасово окупованому Криму. Генштаб ЗСУ підтвердив ураження цієї зброї.
  • Російське командування "радить" підлеглим вивезти їхні родини з тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляє партизанський рух "Атеш", зазначивши, що командири "рекомендують" військовим евакуювати свої сім'ї до містечок південного військового округу.
  • Україна знайшла заміну системі супутникового зв"язку Starlink для ударів безпілотниками в акваторії окупованого Криму. Наразі ведуться переговори. Командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Вадим Сухаревський повідомив на конференції у Києві, що скоро очікується позитивний результат щодо постачання цієї альтернативи.