Відповідну інформацію повідомили в диверсифікованому енергетичному холдингу Київські електромережі 15 жовтня. Це трапилось після того, як Росія вранці 15 жовтня знову атакувала об'єкт енергетичної інфраструктури на Київщині.

Зауважте Аварійні відключення світла у Києві та області: назвали приблизний час

У Києві подекуди можуть вимикати світло

Київські електромережі опублікували перелік вулиць, де за потреби будуть тимчасові стабілізаційні відключення.

Варто зауважити, що відключення буде тільки тоді, якщо у НЕК Укренерго виникне потреба збалансувати енергосистему станом на 15 жовтня 2022 року.

Де можуть відключати електрику: перелік вулиць

Перелік вулиць ви також можете переглянути тут. Щоб перевірити, чи ваша вулиця є у списку, потрібно натиснути CTRL+F, тоді ввести назву своєї вулиці. Якщо вулиця є в переліку, то варто підготуватись до відключення світла.

"Тимчасові стабілізаційні відключення можуть розпочатися в вечірні години і триватимуть, поки не зменшиться навантаження на енергосистему і держенергокомпанія її не стабілізує" , – мовиться в повідомленні.

Також компанія попередила, що про час можливого відключення та відновлення постачання світла повідомлять додатково.

Людей знову закликали економити світло

У компанії заявили, що для підтримки енергосистеми всім жителям Києва варто зменшити споживання електроенергії до мінімуму, а саме:

  • не вмикати енергоємні прилади;
  • максимально знизити споживання електрики ввечері з 18:00 до 23:00;
  • бізнес-клієнтів обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень та кількість відключених клієнтів. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло,
– закликали в компанії.

Дивіться також – обстріл Київщини 15 жовтня: відео