Міністерство оборони Великої Британії показали, як саме виглядає зараз Авдіївка. Там наголосили, що населений пункт майже порожній.

До теми Загроза оточення Авдіївки є, але росіяни не виконають завдання, – Коваленко

Як зараз виглядає Авдіївка

У британському Міноборони показали будинки в Авдіївці, які пошкодили чи зруйнували російські загарбники. Представники міністерства зазначили, що місто перебуває під атаками ворога ще з 2014 року, а загострилися обстріли вже після повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року.

Там наголосили, що населений пункт майже повністю полишили місцеві жителі, через постійну загрозу атак. Крім того, там зазначили, що нещодавні атаки призвели до збільшення втрат серед росіян на 90%.

Як виглядає Авдіївка зараз / Відео Міноборони Великої Британії

Що наразі відбувається поблизу Авдіївки

  • Начальник служби зв'язків з громадськістю 47 ОМБр Дмитро Лазуткін наголосив, що наразі ситуація на Авдіївському напрямку доволі складна для наших військових. Зокрема, там безперервно ллють дощі.
  • У мережі також з'явилося моторошне відео з Авдіївки. На кадрах видно, як місто майже повністю знищено після удару російських окупантів.
  • Раніше у британській розвідці наголошували, що успіх під Авдіївкою вартував росіянам тисяч життів солдатів. У звіті також зазначили, що операція ворога наближає його до Авдіївського коксохімічного заводу, де наші військові утримують одну зі своїх головних оборонних позицій.