Захисники продовжують стримувати агресора, який не полишає спроб оточити Авдіївку. Українські воїни стійко тримають оборону, завдаючи окупантам значних втрат.

Зверніть увагу Пекло боїв у Авдіївці: що відбувається на одному з найважчих напрямків

Сили оборони відбили 28 атак ворога в районі Авдіївки й Ласточкиного

Протягом минулої доби Сили оборони відбили 28 атак ворога в районах Авдіївки, Ласточкиного та ще 5 атак неподалік Первомайського та Невельського Донецької області.

Згідно з прийнятим рішенням, відбувається планове підсилення підрозділів та здійснюється маневр військами на загрозливих напрямках,
– заявили в Генштабі ЗСУ.

Також повідомили, що на Мар'їнському напрямку наші воїни продовжують стримувати агресора поблизу Красногорівки, Георгіївки, Побєди та Новомихайлівки Донецької області. Там відбили 34 атаки.

Тим часом на Новопавлівському – відбито 3 атаки південніше Пречистівки та в районі Старомайорського Донецької області. На Лиманському – 6 у районах населених пунктів Терни, Ямполівка та Веселе Донецької області.

Окрім того, на Бахмутському напрямку Силами оборони відбито 10 російських атак неподалік Богданівки, Іванівського, Кліщіївки, Андріївки Донецької області.

Дивіться також Ситуація складна: Данілов відповів, чи можливий відступ з Авдіївки

Яка ситуація в Авдіївці зараз

  • Станом на 23:00 15 лютого ситуація в Авдіївці складна, втім, контрольована. Про це заявив командувач ОСУВ "Таврія".
  • Олександр Тарнавський зазначив, що в межах міста точаться запеклі бої. Захисники застосовують усі наявні сили й засоби для стримування ворога.
  • Відбувається планове підсилення підрозділів і здійснюється маневр військами на загрозливих напрямках. Окрім того, виділений додатковий ресурс боєприпасів й інших засобів ураження.
  • За словами бригадного генерала, також підготовлені нові позиції. Окрім того, продовжують готуватися потужні укріплення з урахуванням усіх можливих сценаріїв.
  • "Ми цінуємо кожен клаптик української землі, але найвища цінність та пріоритет для нас – збереження життя українського солдата. Авдіївська оборонна операція продовжується. Наші воїни й надалі нищать армію окупанта та перемелюють ресурси й резерви ворога, які той, не шкодуючи, кидає в бій", – наголосив Олександр Тарнавський.