Головнокомандувач ЗСУ розповів, що наші військові потужно стримують наступ ворога вже місяць. Своєю чергою окупанти продовжують там проводити штурмові дії.

Дивіться також Готові кинути всі засоби: в чому росіяни бачать головний аргумент для перемовин з Україною

Росія вже місяць прагне захопити Авдіївку

Місяць, як ворог почав активно штурмувати Авдіївку. Місяць запеклих боїв, витримки та звитяги наших захисників, які продовжують героїчно тримати оборону,
– написав Залужний.

Український генерал зазначив, що тільки за цей час наші воїни знищили:

  • понад 100 ворожих танків;
  • 250 інших бронемашин;
  • орієнтовно 50 артилерійських систем;
  • 7 літаків Су-25.

Загальні втрати противника у живій силі становлять близько 10 тисяч осіб,
– заявив Залужний.

Він подякував нашим бригадам та підрозділам, піхоті, артилеристам, танкістам, розвідникам, операторам дронів, медикам та іншим. Тобто кожному захиснику, кожній захисниці, які боронять Авдіївку.

"Схиляю голову перед тими, хто на щиті. Вічна Пам'ять і шана", – сказав Головнокомандувач.

Що відбувається на Авдіївському напрямку

  • У Генеральному штабі ЗСУ у вечірньому зведенні 10 листопада розповіли, що окупанти на Авдіївському напрямку за підтримки авіації вели штурмові дії східніше Новокалинового, Степового, Авдіївки, Сєверного, південніше Тоненького Донецької області.
  • Військові розповіли, що Сили оборони відбили 21 атаку ворога. Росія з авіації вдарила в районах населених пунктів Керамік, Бердичі, Авдіївка, з артилерії та мінометів по орієнтовно 20 населених пунктах. Серед них Керамік, Степове, Авдіївка, Ласточкине, Первомайське Донецької області.
  • Військовий експерт Петро Черник розповів, що росіяни прагнуть захопити Авдіївку, щоб виконати хоча б мінімальне завдання – вийти на кордони Донецької та Луганської областей. Адже ворогам не вдалось перемогти Україну.