Непроханого гостя дівчина помітила у відділі спецій, та не розгубилась. Австралійка допомогла прибрати змію, адже раніше працювала над виловом плазунів.

До теми Перевозили в таксі: в Єгипті кобра вбила 5 людей

Як прибрали змію

Дівчина сказала персоналу, що колись була волонтеркою у ловлі змій, тому сама оперативно перемістила плазуна у сумку, а потім у кущі на вулиці.

Змія
Змія вилізла з полиці маркету / Скриншот із відео Helaina Alati

"Він (пітон – 24 канал) ніби просив мене вивести його на вулицю. Я випадково виявилася тією людиною, яка його знайшла. Змія, мабуть, була там принаймні кілька годин. Він ніби сховався за прянощами, і я його спочатку не помітила. Думаю, що плазун спустився зі стелі", – розповіла дівчина.

До слова На Говерлі 24-річного львів'янина вкусила змія

Дівчина зауважила, що пітон був неагресивним, а розслабленим. Зазначила також, що "не хоче більше демонізувати цих красивих тварин".

Що каже керівництво супермаркету

Як пітон потрапив у магазин, ба більше, на полиці з товаром, адміністрація закладу з'ясовує. Сам супермаркет, до слова, розташований у північно-західній частині міста.

Як тільки у магазині була помічена змія, члени нашої команди відреагували швидко та спокійно. Оточили територію для безпеки клієнтів. Ловчиня змій усунула слизького покупця, якого незабаром після цього випустили в ліс,
– наголосив представник маркету.

Змія
Змія випустили на вулицю / Скриншот із відео Helaina Alati

Змія вилізла з полиці супермаркету: дивіться відео Helaina Alati, BBC