Аварія трапилася на дорозі між Адлером та Червоною Поляною. Там лоб в лоб зіткнулися два автомобілі – Mercedes і Volkswagen.

Читайте також Легковик на шаленій швидкості врізався у маршрутку: страшна аварія у Києві потрапила на відео

Собчак в ДТП не постраждала, однак є жертви

Ведуча в момент ДТП перебувала в салоні Mercedes. В аварії вона не постраждала. Після інциденту Собчак сіла в таксі та поїхала в аеропорт.

Водночас в автомобілі Volkswagen були 3 людини. Один пасажир загинув на місці. Згодом ЗМІ повідомили про смерть ще однієї людини в лікарні, втім цю інформацію офіційно не підтвердили. Відомо, що госпіталізовані у важкому стані, одного з них медики прооперували. Водночас сама Ксенія Собчак у своєму телеграмі підтвердила смерть 2 людей.

Телеграм-канал "112" пише про ще одного учасника аварії – мікроавтобус. Мовляв, машина, в якій була Собчак, виїхала на зустрічну смугу, зіштовхнулася з легковиком, а тоді її відкинуло на мікроавтобус. Його пасажири за допомогою медиків не зверталися.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження

На сайті прокуратури Краснодарського краю йдеться про те, що за фактом аварії розпочали кримінальну справу про порушення правил дорожнього руху, що призвело до загибелі людини.