У районі площі Республіки відбулися сутички між мітингувальниками та поліцією. Люди розповідають, що внаслідок зіткнень є загиблі та поранені, у поліції наразі цю інформацію не коментують.

Читайте також Киргизстан відмовився задіяти свої війська проти мітингувальників у Казахстані

Своєю чергою в соціальних мережах поширюються відеозаписи, які, як стверджується, зняті у центрі міста Алмати 6 січня. На ролику видно густий дим, чутно постріли автоматних черг і вибухи.

В Алмати триває "зачистка" від протестувальників: дивіться відео

Мітингувальники споруджують блокпости

Протестувальники починають нагадувати організовані загони. У різних районах організовуються блокпости, зокрема для боротьби з мародерством – вони намагаються взяти ситуацію під контроль.

Своєю чергою казахстанські війська діють за тактикою – приїхати, розгромити та швидко поїхати – рейди без спроби закріпитися у місті. Адже їх занадто мало, щоб утихомирити Алмати.

Введення військових у Казахстан: коротко

  • Під час звернення 5 січня на фоні загострення протестів президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв звернувся до Організації Договору про колективну безпеку та закликав ввести війська.
  • Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що вони погодилися відправити туди свій контингент на невизначений термін. Росія першою ввела свої війська на територію держави.