Таку думку в ефірі 24 каналу висловив білоруський журналіст Франак Вячорка. За його словами, чимало білорусів просто не знають, як вирватися з ситуації.

До теми Білоруси готові боротись зі зброєю у руках, – соратник Тихановської про інтеграцію з Росією

"Залишилось багато людей, які бояться сказати "ні" Лукашенкові, які не знають як вийти з цієї системи й з цього режиму", – наголосив Вячорка.

Лукашенка підтримує лише найближче оточення

За словами журналіста, самопроголошений президент Білорусі оточений лише групою лоялістів. Це невелика група людей, що служать в КГБ, міліції, спецслужбах чи охороні диктатора.

Є певна підтримка серед військових регулярної армії, але вона невелика.

Франак Вячорка

Білоруський журналіст

Мовиться про те, що більшість сучасних білоруських військових є патріотами. Вони народилися вже у незалежній країні, тож цінують її суверенітет і незалежність.

Вони розуміють Україну, український біль і за що борються українці – за свою територію й суверенітет.

Франак Вячорка

Білоруський журналіст

Білоруський журналіст про підтримку Лукашенка: дивіться відео 24 каналу

Події в Білорусі: останні новини

  • Олександр Лукашенко заявив, що на українсько-білоруському кордоні відкривається новий "фронт". Мовляв, все тому, що на територію України "тягнуть війська НАТО".
  • Російсько-білоруські військові навчання "Захід-2021" закінчилися 16 вересня. Одна війська Росії не поспішають повертатися до місць постійної дислокації.
  • У Білорусі засудили українця Михайла Ференця до 3 років позбавлення волі за участь у протестах. Міністерство закордонних справ України вимагає його негайного звільнення.