У неділю, 7 травня, ростовські телеграм-канали написали, що нібито у небі над їхнім регіоном "щось збили". Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на ворожі засоби масового інформування.

Дивіться також Путін захоче публічного "реваншу", але це частина гри: що на Заході пишуть про "удар" по Кремлю

Соловйов волає про "фейк"

Ймовірно, "бавовна" цвіла близько 16:30. Внаслідок цього згодом у небі над військовим шпиталем було видно чорний дим. Як зазначають телеграмні помийки, було чути 5 потужних залпів.

Також вирішив прокоментувати цей "курйоз" один з найголовніших пропагандистів Кремля Владімір Соловйов. Слід сказати, що інколи він сміє називати себе журналістом, хоча до цієї професії жодного стосунку не має.

Власне, він написав, що відповідну інформацію про вибухи поширюють українські ресурси та вона є неправдивою. Хоча, як відомо, першими про "бавовну" написали російські телеграм-канали, а вони опираються на свідчення місцевих жителів.

Інформація про вибухи над ростовським госпіталем, що (нібито – 24 Канал) публікується українськими телеграм-каналами, не відповідає дійсності,
– йдеться у повідомленні Соловйова.

У Ростові видно дим після 5 залпів: дивіться відео з телеграм-каналів

У ворога проблеми: актуальне

  • Згадаємо до цієї теми, що днями в у Нижньогородській області Росії підірвали авто пропагандиста та військового злочинця Захара Прилєпіна. Через це він потрапив до лікарні, однак вижив. Відомо, що на місці інциденту утворилась величезна вирва діаметром близько 1,5 метра та 0,7 метра глибиною.
  • Окрім того, не так давно "бавовна" цвіла на нафтобазі в російській Тамані та тимчасово окупованому Севастополі. Ймовірно, вибухи спричинили "невідомі" безпілотники. Згодом з'явились супутникові знімки, які підтверджують серйозність наслідків цієї "бавовни".
  • Також не можна не згадати про так звану "атаку БпЛА на Кремль". У Росії заявляють, що за цим стоїть Україна, проте чимало експертів сходиться на думці, що ця "операція" насамперед вигідна для Москви.