Про це повідомив журнал TIME з посиланням на власні джерела. Американське видання заявило, що у підготовці американського лідера особисто брав участь глава ЦРУ Вільям Бернс.

Важливо Один Байден і 2 Путіна: президенти США та Росії прикрасили обкладинку TIME

За словами співрозмовників видання, велика частина підготовки Байдена до зустрічі з Путіним відбувалася під час щоденного брифінгу розвідки. Головним на них був директор ЦРУ, колишній посол США в Росії Вільям Бернс.

Видання нагадує, що Бернс працював при держсекретарі Джеймсі Бейкері під час розпаду СРСР і завжди виступав за повернення до стримування Москви, як при холодній війні.

Куди б він (Путін – 24 канал) не пішов, він повинен зустрічати опір,
– сказав співрозмовник видання.

Видання також стверджує, що мета США на саміті полягає в тому, щоб Путін пішов із зустрічі зі словами: "американці щось замишляють проти нас".

Зустріч Байдена та Путіна: головне

  • Зустріч президентів США та Росії відбудеться 16 червня на віллі La Grange в Женеві. Відомо, що у місті через саміт заборонили польоти безпілотників.
  • Володимир Путін раніше зазначив, що особливих проривів за підсумками зустрічі не очікує.
  • Водночас Джозеф Байден сказав, що не прагне конфліктувати з Росією, але пообіцяв заявити, що "США повернулися". Президент США також покладає надії на стабільні відносини між країнами.