Цю ж тезу "Якщо Росія продовжить атакувати, то Америка відповість, щоб захистити свої інтереси" зробив Держсекретар Ентоні Блінкен в інтерв'ю італійському виданню La Republica у день початку саміту міністра закордонних справ країн "Великої двадцятки".

Зверніть увагу Можемо співпрацювати, коли це в наших спільних інтересах, – Байден про відносини з Путіним

Це перша з початку пандемії очна зустріч глав закордонних відомств 20 найбільших економік світу. В ній також бере участь представник Росії.

У США відреагували на оновлення судової системи

Історичною можливістю оновити судову систему назвали США ухвалення Верховною Радою законопроєкту про оновлення правил відбору членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Згідно з документом, членів ВККС відбиратиме конкурсна комісія з шести осіб: 3 чинних судді або судді у відставці та 3 незалежні міжнародні експерти. Вирішальні голоси матимуть останні.

До теми Євросоюз та США відреагували на запуск судової реформи в Україні

Байден вирушив у Вісконсин

Президент Байден вирушив у штат Вісконсин, аби розповісти деталі домовленості між демократами і республіканцями в Сенаті щодо пакету інвестицій в інфраструктуру США, обсягом майже трильйон доларів. Гроші планують спрямувати на будівництво і ремонт:

  • мостів;
  • доріг;
  • систем водопостачання;
  • мереж швидкісного інтернету тощо.

Президент називає домовленість моделлю для інвестицій в робочі класи Америки, оскільки 90% створеними ними робочих місць отримують працівники без університетської освіти.

Повний випуск програми "Голос Америки" за 29 червня: дивіться відео