США мають перевірені дані про походження вірусу – американська розвідка знайшла інформацію, як створювався вірус і для чого. Про це військовий експерт Олег Жданов сказав у стримі на своєму ютубі, повідомляє 24 Канал.

Дивіться також Коли закінчиться пандемія коронавірусу: нові прогнози ВООЗ

Гірка правда чи солодка брехня

На його думку, саме в цьому полягає вплив на міжнародну політику.

Так, американці можуть знати точну інформацію щодо виникнення COVID-19. Але коли постає питання її оприлюднення, тут починається велика політична гра, в якій COVID-19 – це привід для отримання політичних дивідендів однією зі сторін міжнародної геополітики,
– зазначив Жданов.

Олег Жданов про наслідки оприлюднення звіту про походження COVID-19: дивіться відео

За словами військового експерта, Сполучені Штати будуть зважувати, що для них вигідніше, опублікувати гірку правду чи солодку брехню. І які преференції можуть отримати США від кожної версії. Адже, на його думку, сьогодні доказову базу можна підвести під будь-що.

"Якщо припустити, що буде опублікована жорстка версія звіту щодо походження COVID-19, тоді всі побіжать до міжнародного суду в Гаазі і подадуть позови. І вже після рішення суду від Китаю будуть вимагати виплати репарацій", – зауважив військовий експерт.

Джозеф Байден дозволив оприлюднити звіт щодо походження COVID-19

  • Підписавши відповідний закон, президент США зазначив, що його адміністрація вивчає засекречену інформацію щодо виникнення COVID-19.
  • Байден наголосив, що поділяє намір Конгресу оприлюднити якомога більше інформації про походження коронавірусної хвороби.
  • Президент підкреслив, що у 2021 році він доручив Розвідувальному відомству використати всі наявні в його розпорядженні інструменти для розслідування походження COVID-19. Ця робота триває й нині.
  • На думку Байдена, потрібно докопатися до суті походження коронавірусу, щоб допомогти краще запобігати майбутнім пандеміям.