Слова американського лідера цитувала пресслужба Білого дому. Там наголосили, що очільник США підтвердив непохитну підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України.

Важливо Росія стягує війська до кордону з Україною: чи можливий наступ – все, що відомо

Що сказав Байден

Президент США підкреслив прихильність своєї адміністрації плану Володимира Зеленського. Він наголосив, що Штати підтримують боротьбу України з корупцією та реалізацію реформ.

Лідери погодилися, що ці реформи є центральними для євроатлантичних прагнень України. Вони також обговорили важливість тісної співпраці США й України для стримування пандемії COVID-19 і зміцнення демократії в регіоні,
– мовиться у повідомленні.

Як сказав глава Офісу Президента України Андрій Єрмак у коментарі агентству Інтерфакс-Україна, Джо Байден пообіцяв, що Україна не залишиться без підтримки США. Також Володимир Зеленський в ході бесіди запросив президента США взяти участь у саміті "Кримської платформи".

"Джозеф Байден у розмові з Володимиром Зеленським запевнив співрозмовника в підтримці проведених в Україні реформ. Це була хороша розмова. Вона тривала майже 50 хвилин", – повідомив Єрмак.

Тим часом прессекретарка Зеленського Юлія Мендель назвала розмову президентів "казковою". Раніше Володимир Зеленський підкреслив, що він та Байден стоять пліч-о-пліч, коли мовиться про збереження демократій України та США.

Актуально Ми стоїмо пліч-о-пліч, – Зеленський про розмову з Байденом

Розмова Зеленського та Байдена: головне

  • Розмова лідерів України та США відбулася 2 квітня. Політики обговорили нарощення російських військ на Донбасі та зусилля українського президента у боротьбі з корупцією.
  • Президенти погодилися, що реформи є центральними для євроатлантичних прагнень України. Також політики обговорили важливість тісної співпраці США та України для стримування пандемії COVID-19.