Тим часом, як Трамп переконує, що забезпечить мир в Україні, якщо стане новим президентом США, Байден вважає, що перемога його опонента призведе до Третьої світової війни.

Дивіться також Трамп несподівано відреагував на "мирну пропозицію" Путіна

Байден попередив про небезпеку

За словами очільника Сполучених Штатів, світ перебуває за крок до початку Третьої світової війни. Вона, на думку Байдена, розпочнеться, у разі обрання Трампа президентом.

Якщо ви хочете Третю світову війну, то дозвольте йому (Трампу – 24 Канал) перемогти,
– заявив Байден.

Також є ще одна умова, яка може спричинити катастрофу. Американський лідер вважає, що непоправне відбудеться, якщо Путіну дозволять захопити Київ.

Байден переконаний, що здобувши успіх в Україні, очільник Кремля не зупиниться. Він прагне відновити кордони Радянського Союзу, а тому піде далі – на інші країни Європи, членів НАТО.

Президент згадав за статтю 5 статуту Альянсу , яка зобов'язує держави – члени захищати одна одну у разі нападу. Він підкреслив , що "тоді у вас війна".

Зазначимо, що у своїй промові Трамп звинуватив Байдена у початку повномасштабного вторгнення. Мовляв, той браком лідерства і виводом американських військ з Афганістану вказав на вразливість США і "розв'язав руки" Путіну. Своєю чергою Байден назвав висловлювання суперника "раніше нечуванними дурницями".