Зазначають, що на зустрічі політики обговорювали саміт НАТО, а також війну Росії проти України. Ця зустріч політиків стала п'ятою за останні кілька місяців.

Дивіться також Байден каже, що Україна не готова до членства у НАТО: його позицію розкритикував Курт Волкер

Оскільки ми стикаємося з новими і безпрецедентними викликами нашій фізичній та економічній безпеці, наші союзи важливіші, ніж будь-коли,
– наголосили в канцелярії Сунака.

Про що говорили лідери

Лідери також обговорили Атлантичну декларацію про економічне партнерство, яку вони підписали в червні, включно з наступними кроками для досягнення ключових результатів у найближчі місяці.

Вони також розглянули розвиток подій у Північній Ірландії та зусилля щодо забезпечення подальшого прогресу там.

Крім того, Байден відвідав Віндзорський замок, де зустрівся з королем Великобританії Чарльзом III уперше після його сходження на престол. Востаннє лідери двох держав бачилися на церемонії похорону королеви Єлизавети II.

Саміт НАТО

Після зустрічей у Лондоні Байден разом із Сунаком вирушили до Вільнюса, де 11 і 12 липня проходитиме саміт лідерів країн-членів НАТО. Станом на 19:10 ЗМІ повідомили, що Джо Байден уже прибув у Вільнюс.

Після саміту в столиці Литви Байдена очікують у Гельсінкі, де відбуватиметься саміт лідерів країн Північної Європи та США. Передбачається, що на зустрічі серед іншого порушать питання безпеки в регіоні.