Байдена та його дружину евакуювали з їхнього будинку

Представники Білого дому заявили, що евакуацію провели в межах запобіжного заходу. Це сталося після того, як невеликий приватний літак увійшов в обмежений повітряний простір біля пляжного будинку Байденів.

Читайте також Байден пообіцяв зміцнення НАТО, нові санкції проти Росії та мільярдні вливання в Україну

Невеликий приватний літак увійшов в обмежений повітряний простір... було вжито запобіжні заходи,
– повідомив чиновник Білого дому.

За його словами, жодної загрози для президента чи його сім'ї не було. Вони вже повернулися до своєї резиденції.

Як відомо, Білий дім повідомив пресі про подію майже через годину після самого інциденту.

З пілотом проведуть бесіду

Секретна служба США також підтвердила інцидент. Згідно з заявою, невеликий літак помилково увійшов в обмежений повітряний простір біля пляжного будинку Байденів. Літак було негайно виведено з обмеженого повітряного простору.

Агентство повідомило, що візьме інтерв'ю у пілота, який, згідно з попереднім розслідуванням, не був на належному радіоканалі та не дотримувався опублікованих польотних інструкцій.

Зеленський виступив на презентації платформи United24 у США

4 червня президент України Володимир Зеленський виступив на презентації платформи United24 у Вашингтоні. Це програма залучення коштів для допомоги Україні.

Очільник нашої держави розповів Вашингтону, що після російської армії в Україні залишаються руїни, випалені міста, цілеспрямовано знищені ракетами університети й пологові будинки. Однак люди повинні мати, куди повертатися вже сьогодні. Саме тому він ініціював створення спеціальної платформи.

Зеленський запевнив, що допомога, отримана на United24, буде спрямована швидко та використана максимально ефективно й прозоро. Він додав, що завдяки внескам, імена благодійників назавжди залишаться в історії України. Тож Володимир Зеленський закликав долучатися до цього увесь світ.

До теми – Зеленський виступив на презентації платформи United24 у Вашингтоні: дивіться відео